Všeobecný zákaz lovu rýb s výnimkou dravcov lov povolený od 25.11.2014

0
56

Dňa 25.5.2014 v dopoludňajších hodinách náhle zomrel predseda našej Obvodnej organizácie č3. Slovenského rybárskeho zväzu v Ilave p. Kvasnica Libor.

Libor bol členom  Slovenského rybárskeho zväzu (SRZ) od roku 1972.
Od roku 1982, prakticky od vzniku Mestskej organizácie  (MsO) v Dubnici nad Váhom (kedy vtedajšia Miestna Organizácia (MO) získala  štatút MsO SRZ Dubnica n/V , tým, že boli vytvorené jej Obvodové organizácie (ObO) v Dubnici- ObO č.1 , Novej Dubnici – ObO č.2 a Ilave- ObO č.3), zastával funkciu člena   výboru MsO a súčasne  zastával funkciu hospodára v ObO č.3 v Ilave.
Za svoje zásluhy v SRZ získal postupne po bronzovom , striebornom a zlatom odznaku za „Zásluhy o rozvoj rybárstva“  v r. 2003 roku plaketu „Za vynikajúce zásluhy v rybárstve“, ktorú udeľuje Rada SRZ.
Od roku 2010 zastával funkciu predsedu SRZ ObO č.3 v Ilave a súčasne funkciu prvého podpredsedu MsO v Dubnici n/V , kde bol vlastne pravou rukou predsedu MsO.
V roku 2013 mu bolo udelené  najvyššie zväzové vyznamenanie „Čestný člen SRZ“.
Má zásluhy na výstavbe a spustení samospádom rybníka Tunežice v r. 1987 – jedného z najkrajších revírov ObO č.3 i zásluhy na chode revíru „ štrkovisko v Ilave.“
Predovšetkým však má veľké zásluhy na „chode“ a fungovaní celej Ilavskej ObO č.3.

Česť jeho pamiatke.

UPOZORNENIE zmena vydávania dokladov:

SRZ MsO Dubnica nad Váhom upozorňuje členovo Obvodnej Organizácie č. Dubnica nad Váhom, že vydávanie dokladov na rybolov pre rok  sa bude vykonávať len do 01. mája 2014.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu