Dlhoočakávané oslavy 100. výročia od vzniku Slovenského rybárskeho zväzu v prekrásnom parku Múzea vo Svätom Antone sú úspešne za nami. Tejto významnej udalosti sa, samozrejme, zúčastnila aj naša MsO SRZ Dubnica nad Váhom. Spoločne s ostatnými organizáciami sme oslávili našu vášeň, jednotu a silnú tradíciu.
Hneď pri príchode každého upútala dychberúca kulisa 122 vlajok na kopci pod múzeom. Počas oboch dní čakala na približne 2 600 návštevníkov skvelá atmosféra – od piatkového programu pre 700 školákov až po sobotňajšie ukážky rybárskych činností, súťaže a ochutnávky rybích špecialít. Areál doslova praskal vo švíkoch a spojil všetky generácie rybárov.
Petrov zdar!
Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tohto historického míľnika. Pozrite si niekoľko momentiek priamo z programu: